RÁDI DĚLÁME VĚCI LEPŠÍMI

Pořízení vlastního bydlení je pro mnohé z nás jednou z největších událostí v životě. Vy ji s námi dlouhodobě plánujete a konzultujete. Často jste se nás ptali zda děláme i stavební práce a projektování. Právě proto jsme se po několika letech úspěšné spolupráce v oblasti finančního plánování (EXPLICIT INVEST) a realitních služeb (EXPLICIT REALITY) rozhodli, že vytvoříme i třetí, chybějící, díl celé skládanky - stavební firmu.  


Věříme, že stavebnictví má v Česku to nejlepší teprve před sebou. Mnoho nemovitostí je příliš starých a většinou ještě před rekonstrukcí. Navíc poptávka po vlastním bydlení stále roste. Proto je naším cílem zlepšit úroveň bydlení lidí kolem nás. Ať je to praktičnost, velikost nebo krása, každý si zaslouží mít to, po čem touží. My vám s tím rádi pomůžeme.

Jako firma využíváme moderní nástroje k práci i komunikaci. Právě komunikace mezi zákazníkem a firmou je pro nás naprosto klíčová a především ona vede k úspěšné spolupráci. Chceme totiž lidem ukázat, že pořízení bydlení není jen "práce zedníka", ale je to precizní plánování, spojení mnoha procesů a společná práce desítek lidí.


Ing. Jakub Šmeidler, jednatel                                                                  Milan Šimek, výkonný ředitel